CONTACT VOOR VOLWASSENEN

Sinds 2015 is De Kindertelefoon een zelfstandige stichting met een landelijk bureau en 7 locaties in Nederland.

Op de locaties voeren vrijwilligers gesprekken met kinderen en jongeren. Het landelijk bureau is verantwoordelijk voor de beleidsontwikkeling, belangenbehartiging op landelijk niveau, coördinatie van projecten, informatievoorziening, woordvoering en publiciteit van De Kindertelefoon. Daarnaast heeft het landelijk bureau een aantal beheertaken: beheer telecom, website, registratiesysteem, (merk)naam De Kindertelefoon en financiën.

Voor zakelijke of andere vragen is het landelijk bureau van De Kindertelefoon te bereiken op:

Telefoonnummer: 030 34 104 00
E-mailadres: landelijkbureau@kindertelefoon.nl

 

PERS/MEDIA

Uitsluitend voor persvragen (let op: niet voor studiegerelateerde vragen)
kunt u terecht bij Suzanne Pappot, beleidsmedewerker Communicatie & PR.


Telefoonnummer: 030 341 04 07
E-mailadres: suzanne.pappot@kindertelefoon.nl

ONZE VESTIGINGEN

 

Landelijk Bureau

Newtonlaan 83, 3584 BP Utrecht
telefoonnummer: 030 34 104 00
Let op: dit nummer is niet bedoeld om je aan te
melden als vrijwilliger.

e-mailadres: landelijkbureau@kindertelefoon.nl

 

ROTTERDAM

Wijnhaven 78, 3011 WT Rotterdam
Telefoonnummer: 030 34 104 10
rotterdam@kindertelefoon.nl

 

AMSTERDAM

Baarsjesweg 224-2, 1058 AA Amsterdam
Telefoonnummer: 030 34 104 20
amsterdam@kindertelefoon.nl

 

ALMELO

Wierdensestraat 22, 7607 GJ Almelo
Telefoonnummer: 030 34 104 80
almelo@kindertelefoon.nl

 

Groningen

Kwinkenplein 8-3, 9712 GZ Groningen
Telefoonnummer: 030 34 104 50
groningen@kindertelefoon.nl

 

Nijmegen

Van Trieststraat 1b, 6512 CW Nijmegen
Telefoonnummer: 030 34 104 60
nijmegen@kindertelefoon.nl

 

Tilburg

Stationsstraat 19, 5038 EA Tilburg
Telefoonnummer: 030 34 104 70
tilburg@kindertelefoon.nl

 

UTRECHT

Newtonlaan 83, 3584 BP Utrecht
Telefoonnummer: 030 34 104 30
utrecht@kindertelefoon.nl

Hé, welkom!

We plaatsen cookies om de website goed te laten werken én te verbeteren, niet om jou te volgen. Meer weten? Klik hier.