Meer hulp Meldknop.nl Bel gratis en anoniem 0800 - 0432 of chat
Meer hulp Meldknop.nl

Over ons

Contact

Stichting De Kindertelefoon

Sinds 2015 is De Kindertelefoon een zelfstandige stichting met een landelijk bureau en 7 locaties in Nederland. Op de locaties voeren vrijwilligers gesprekken met kinderen en jongeren. Het landelijk bureau is verantwoordelijk voor de beleidsontwikkeling, belangenbehartiging op landelijk niveau, coördinatie van projecten, informatievoorziening, woordvoering en publiciteit van De Kindertelefoon. Daarnaast heeft het landelijk bureau een aantal beheertaken: beheer telecom, website, registratiesysteem, (merk)naam De Kindertelefoon en financiën.

Voor zakelijke of andere vragen is het landelijk bureau van De Kindertelefoon te bereiken op:
Telefoonnummer: 030 34 104 00
E-mailadres: landelijkbureau@kindertelefoon.nl

Pers/media

Uitsluitend voor persvragen kunt u terecht bij Heleen Alders, beleidsmedewerker Communicatie & PR. Zij is te bereiken via het landelijk bureau.
Telefoonnummer: 030 34 104 00
E-mailadres: heleen.alders@kindertelefoon.nl

Locaties

We willen met nadruk vermelden dat onderstaande adressen en telefoonnummers niet voor kinderen/jongeren bedoeld zijn. Onderstaande telefoonnummers zijn niet gratis en telefoonnummers zijn niet afgeschermd.

Landelijk bureau

Lucasbolwerk 7, 3512 EG UTRECHT
telefoonnummer: 030 34 104 00
e-mailadres: landelijkbureau@kindertelefoon.nl

Almelo

Wierdensestraat 22, 7607 GJ ALMELO
telefoonnummer: 030 34 104 80
e-mailadres: almelo@kindertelefoon.nl

Amsterdam

Baarsjesweg 224-2, 1058 AA AMSTERDAM
telefoonnummer: 030 34 104 20
e-mailadres: amsterdam@kindertelefoon.nl

Groningen

Kwinkenplein 8-3, 9712 GZ GRONINGEN
telefoonnummer: 030 34 104 50
e-mailadres: groningen@kindertelefoon.nl

Nijmegen

Van Trieststraat 1b, 6512 CW NIJMEGEN
telefoonnummer: 030 34 104 60
e-mailadres: nijmegen@kindertelefoon.nl

Rotterdam

Wijnhaven 78, 3011 WT ROTTERDAM
telefoonnummer: 030 34 104 10
e-mailadres: rotterdam@kindertelefoon.nl

Tilburg

Stationsstraat 19, 5038 EA TILBURG
telefoonnummer: 030 34 104 70
e-mailadres: tilburg@kindertelefoon.nl

Utrecht

Lucasbolwerk 7, 3512 EG UTRECHT
telefoonnummer: 030 34 104 30
e-mailadres: utrecht@kindertelefoon.nl

het begint bij luisteren

De Kindertelefoon is er voor alle kinderen en jongeren van 8-18 jaar die in vertrouwen willen praten. Je kunt met ons bellen en chatten of een bericht plaatsen op de website.

Als je met ons belt of chat, praat je met een speciaal getrainde Kindertelefoon-medewerker. Zij luisteren naar je. Op deze website kun je ook een bericht posten of zelf reageren op andere kinderen en jongeren.

Chat of bel 0800-0432 (gratis & anoniem)
Dagelijks van 11.00-21.00 uur

Verberg